Tandemové seskoky nejblíže od Prahy, tandemové seskoky Kantor, tandemové seskoky od jara do podzimu, tandemové seskoky pro Vás !
   

Tandemové seskoky

Prožijte nezapomenutelný adrenalinový zážitek ve formě tandemového seskoku padákem. Zdolejte oblaka, překonejte sami sebe a zažijte dobrodružství, které vám zůstane v paměti po celý život.

Objevte jeden z nejkrásnějších adrenalinových sportů – parašutismus. Tandemové seskoky jsou nejlepší variantou, jak se s parašutismem bezpečně seznámit.

Tandemové seskoky za skvělou cenu!

Tandemový seskok ze 4.000 metrů za 3.800,- Kč. Rezervujte si svůj termín na tel: 603 456 227. Formulář k objednání dárkového poukazu naleznete ZDE.

Tandemové seskoky – co vás čeká

Tandemové seskoky jsou ideální metodou pro ty, kteří si přejí vyzkoušet volný pád bez dlouhodobého tréninku. Nejdříve si vychutnáte vyhlídkový let letadlem při stoupání do výšky 4000 metrů, odkud bezpečně připoutáni k tandemovému pilotovi vyskočíte z letadla a můžete si vychutnat zážitek až 60 sekund volného pádu, zatímco váš tandemový pilot se postará o váš komfort a bezpečnost.

Poté ve správnou chvíli váš tandemový pilot otevře padák a nechá vás jej řídit. Po 6–10 minutách se přiblížíte k zemi. Nad zemí (cca ve výšce 300 metrů) si řízení opět tandempilot převezme, aby s Vámi bezpečně přistál.

Tandemové seskoky jako fotoseriál a DVD záznam

Pokud se budete chtít podělit o váš vzrušující zážitek plný adrenalinové zábavy s přáteli či si jej jen tak v budoucnu připomenout, můžeme celý váš seskok natočit na video nebo z něj pořídit fotoseriál. Získáte tak nahrávku na DVD nebo fotografie na CD (nebo oboje dohromady). Cena tandem seskoku padákem se tím sice zvýší, ale rozhodně to stojí za to! Aktuální ceny naleznete v ceníku.

Bezpečnost a komfort seskoku

Členové našeho týmu jsou nejen zkušenými tandemovými piloty, kteří mají za sebou tisíce seskoků, jsou také výbornými baviči a společníky, kteří se postarají také o vaši zábavu. Abyste věděli, komu se při seskoku svěříte a kdo se stará o vaši bezpečnost a zábavu během celého vašeho pobytu ve vzduchu, přečtěte si o našich tandempilotech a jejich zkušenostech.

Vaši bezpečnost technicky zajišťuje námi používaný systém upevnění, konstrukce postrojů a padák pro tandemové seskoky. Používáme systém SIGMA, který je maximálně bezpečný a který nabízí dokonalý komfort pro pasažera. Zakoupili jsme pro vaši bezpečnost nejnovější typ systému MICRO-SIGMA, který díky své nezaměnitelné konstrukci poskytuje maximální pohodlí a zajišťuje stabilní volný pád bez nepříjemných pocitů, že padáte hlavou dolů.

Propagační seskoky

Chcete zaujmout potenciální zákazníky nevšedním způsobem reklamy? Rádi byste zpestřili program vaší oslavy, svatby nebo párty a nabídli jejím účastníkům zajímavou atrakci? Nabízíme vám propagační seskoky parašutistů. Můžete si objednat seskok jednoho až 12-ti parašutistů najednou!

Sneseme vám modré z nebe

Naši parašutisté vám dokáží snést modré z nebe. Z nebe vám můžeme snést například vlajku s logem vaší firmy, dárek pro oslavence nebo oslavence samotného. Termín letu a načasování přistání parašutistů na určenou plochu lze domluvit s přesností na jednu až dvě minuty! Propagační seskoky provádějí zkušení parašutisté, kteří se pravidelně zúčastňují sportovních klání na úrovni mistrovství republiky, Evropy i světa s medailovými úspěchy.

Pilotem na zkoušku

Chcete vědět jaké to je, pilotovat letadlo? Pojďte s námi prožít hodinu v kokpitu letounu Cessna 150L! Vyzkoušíte si starty i přistání, zatáčky, horizontální let i let po okruhu.

Vyhlídkové lety

S naším letounem se můžete proletět a pokochat se pohledem na Český ráj. Poznávací lety provádíme převážně nad Máchovým krajem, můžete tak shlédnout z výšky: hrad Bezděz, hrad Kost, zříceninu hradu Trosky, soutok řeky Laby a Vltavy, Máchovo jezero, Prachovské skály a můžeme zaletět třeba až na Ještěd! Lety provádíme po celý rok a jsou určeny až pro šest osob.