Firemní akce

Chcete odměnit své spolupracovníky za jejich pracovní nasazení? Nebo chcete odměnit své obchodní partnery za jejich důvěru a spolupráci? Odměňte je společnou firemní akcí, která bude zahrnovat dárek ve formě nevšedního zážitku – vyhlídkové lety a tandemové seskoky. Společné prožitky upevní vztahy ve firmě a naladí vaše spolupracovníky na dosažení ještě vyšších pracovních výsledků.

Svěřte nám organizaci firemní volnočasové akce, jejímž hlavním bodem budou vyhlídkové lety a tandemové seskoky.

Program

Víme, že každá taková akce je originál. Jsme připraveni sestavit a zorganizovat tu Vaši dle konkrétních přání a požadavků. Doporučujeme prioritně tandemové seskoky a vyhlídkové lety. Mezi jednotlivými starty letounu je možno vyzkoušet další volnočasové aktivity, např.: tandemový paragliding, lukostřelbu, střelbu z kuše, střelbu z praku, bungee running, mini buggy, zorb, horolezecké stěny, ale také ruské kuželky, chůdy pro dospělé, kroužky na cíl, superlyže, prohazovadla a další.

V případě vašeho zájmu mohou naši kameramani celou akci zdokumentovat a vytvořit upomínkovou videonahrávku. Na DVD zaznamenají průběhy tandemových seskoků, atmosféru na palubě letadla během výsadků i vyhlídkových letů či náladu při zdolávání dalších „pozemních“ aktivit.

Občerstvení

Pro účastníky firemní akce zajistíme také občerstvení. Nejčastěji je využíváno občerstvení v podobě švédských stolů a BBQ. Dle vašeho přání zajistíme také vybrané nealkoholické nápoje, kávu, čaj a po seskoku i alkohol.

Reference

Našich služeb využili: banka Generali, ČSOB, Dell, ETA Hlinsko, In Time tbs, Nestle foods, Outdoor & Training, Sanofi – Synthelabo, Sodex-Ho, UNISYS, Tiskárna KAVKA, Burzovní dům Praha, PERI, Jablotron a další.

Ceny

Firemní akce bude uspořádána na míru, proto i celková cena bude vypočtena podle druhu a počtu „pozemních“ aktivit a počtu zúčastněných osob. Pro vaši orientaci uvádíme přibližné ceny vybraných produktů na osobu, resp. na hodinu.

* tandemové seskoky: 3.800,– Kč na osobu
* vyhlídkový let 20 minut: 600,– Kč na osobu
* tandemový paraglidingový let: 500,– Kč na osobu
* bungeerunning 1.500,– Kč: na hodinu
* střelba z kuše: 1.500,– Kč na hodinu
* střelba z praku: 750,– Kč na hodinu
* chůdy pro dospělé: 600,– Kč na hodinu
* kroužky na cíl, superlyže, prohazovadlo: 1000,– Kč na celý den
* zorb: 40.000,– Kč na celý den
* občerstvení: 400,– Kč na osobu
* záznam celého tandemového seskoku včetně fotografií: 2.000,– Kč na osobu
* upomínkové DVD z celé akce: 300,– Kč kus

Máte zájem o více informací či o kalkulaci konkrétní firemní akce? Kontaktujte pana Kantora.