Náš tým

Tandemové seskoky a další služby z oblasti sportovního parašutismu vám nabízí společnost KANTOR tandemové seskoky – Tandem Centrum Praha. Firma působí na trhu již od roku 1998. Od té doby s námi v tandemu skočilo více než 9 000 nadšených pasažérů, kteří od nás odešli s úsměvem a velmi spokojeni. Provozujeme vlastní letoun Cessna 206 TU (OK-TSK).

Tým KANTOR tandemové seskoky – Tandem Centrum Praha má také rozsáhlé zkušenosti s pořádáním tzv. firemních akcí. Jsme schopni pro vás uskutečnit až 50 seskoků za den a to s garancí zachování individuálního přístupu ke každému klientovi i pasažérovi. Naší snahou je kvalitní výkon a spokojenost našich klientů.

JINDŘICH KANTOR

Majitel a manažer firmy. Narozen v roce 1966, ženatý, dvě děti. Parašutismu se věnuje od svých 17ti let, provedl již více než 3700 seskoků. Jeho pasažéry byli např.: Andrea Němcová z Novy, Aneta Langerová, Šárka Vaňková, Tomáš Savka ze Superstar 2004, Pavel Zedníček, Lucie Výborná, Pavel Telička, kulturista Roman Tyc a dalších více než 2600 „obětí“. Věnovat se tandemovému skákání Jindru napadlo v roce 1997 v Austrálii, kde se nějakou dobu potloukal po letištích. V Austrálii byl poté ještě několikrát, skákal u společnosti Simply Skydive v Sydney, získával cenné zkušenosti a předával je dalším tandempilotům. Odsud přivezl do Čech myšlenku seskoků s „Handycam“, kamerou na ruku. „Handy“ kameru úspěšně používá již sedmou sezónu.

JAN KOTTNAUER

Tandempilot a kameraman. Narozen v roce 1973, ženatý. Parašutismu se věnuje od roku 1993, od roku 1998 také s kamerou a fotoaparátem na hlavě. Celkem má více jak 3000 seskoků, z toho více než 1800 s kamerou. Je to kameraman také filmový, podílel se na natáčení filmu „Příběhy obyčejného šílenstí“. U firmy je „kameramanskou jedničkou“. Jako tandempilot je velmi oblíbený u slečen cca od 12ti do 40ti let. ;o) Jeho záběry z Handy jsou velmi povedené! Honza má pořád hlad. Nevypadá na to, ale pořád něco jí. A skoro vůbec nemluví, takže za ta léta toho o něm moc nevíme… Další koníčky: vysokohorská turistika, lyže, šnorchlování, rafty a jídlo…

PETR LAFEK

Tandempilot a instruktor. Mimo jiné také náš dvorní zlatník! Petr se narodil v roce 1954, skoroženatý, dvě děti. Parašutismu se věnuje od roku 1978. Od roku 1982 se věnuje instruktorské činnosti, v letech 1980 až 1989 se třikrát stal Mistrem republiky v parašutistickém víceboji s družstvem Prahy. V roce 1984 se stal spoludržitelem československého rekordu v disciplině RW. (dvanáctičlenná formace) Petr má již více než 3200 seskoků, tandemovému skákání se věnuje od roku 2002. Handy kameru používá od počátku roku 2006. Mohli jste jej spatřit ve filmu „Příběhy obyčejného šílenství“ jako parašutistu Martina.

VÁCLAV VOLF

Václavka je ročník 1973, říká o sobě že je: "krásnej, mladej, inteligentní, věčně studující s přítelkyní a děckem." Přítelkyni i syna nám ukázal, o zbytku se dá polemizovat... Faktem zůstává jeho funkce předseda parašutistické komise Aeroklubu České republiky, zlatá medaile z roku 2006 v paraski v družstvech a bronz v Českém poháru parašutismu 2006 - přesnost přistání. Na kontě má více než 2500 seskoků.

JURAJ GLESK

Jurko se narodil v roce 19nevim na Slovensku, ale již 16 let žije v Austrálii. Je profesionální parašutista, skáče po celý rok. Když je u klokanů zima (červenec, srpen, září) přiletí za námi na dovolenou, protože tu máme léto (hezké holky), hodně seskoků a vždy přivítáme jeho společnost a novinky z druhé strany Zeměkoule. Více než 6500 seskoků.

Do týmu dále patří piloti letounu Cessna 206, baliči a baličky tandemových padáků, asistentky na manifestu, editovači u nahrávacích zařízení...